O mnie

Mateusz Jóźwik, jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, studiowałem na  Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończyłem swoją edukację w 2015 roku. Odebrałem dyplom specjalizacyjny z wynikiem ponad dobrym w Państwowym Egzaminie Specjalistycznym. Swoje doświadczenie zawodowe  zdobywałem na różnych oddziałach, m.in. na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach oraz Oddziale Ortopedycznym szpitala im. Bonifratrów w Łodzi. W swoim dorobku naukowym związanym ze sportem mogę pochwalić się pozycją lekarza reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej PZPN WU16 w 2020 roku, kiedy to piłkarki zdobyły mistrzostwo Europy oraz współautorstwo pracy naukowej na temat analizy kontuzji u zawodowych siatkarzy. Jestem członkiem i stałym uczestnikiem zjazdów międzynarodowych towarzystw naukowych organizowanych w Polsce i Niemczech dla zachowania aktualnej wiedzy, którą stosuję w codziennej praktyce.

Jestem współzałożycielem Szpitala Prywatnego Ortho Sport Clinic w Rzgowie oraz współtworzę markę Ortho Sport Clinic kierowany chęcią zapewniania wyższego poziomu leczenia Pacjentów w Polsce, którego doświadczyłem będąc na szkoleniach za granicami. O marce Ortho Sport Clinic dowiesz się więcej pod adresem orthosportclinic.pl

 

 

Alternatywa dla pacjentów mającym wątpliwości przed protezoplastyką stawów. Kogo zastrzyk może uchronić przed operacją? Odpowiedzią może być płynna proteza stawu Łódź.

Dowiedz się więcej

Płynna proteza stawu.

Pragnę przybliżyć Państwu zakres świadczonych usług przez praktykę ortopedyczną oraz kilka powodów dla których warto wybrać mój gabinet jako miejsce leczenia Państwa schorzeń.

Pragnę przybliżyć Państwu zakres świadczonych usług przez praktykę ortopedyczną oraz kilka powodów dla których warto wybrać mój gabinet jako miejsce leczenia Państwa schorzeń.

Szczegółowa ocena badań dodatkowych

Nie wymagam opisu radiologa  nowoczesnych badań takich jak MRI, TK - oceniam je samodzielnie na podstawie płyty CD dostarczonej przez Pacjenta następnie omawiam wynik z Pacjentem. Dzięki temu Pacjent oszczędza czas - nie musi oczekiwać na opis badania i może kontynuować leczenie od razu po wykonaniu badania.

USG wykonywane każdemu pacjentowi w ramach konsultacji

Samodzielnie, osobiście w gabinecie wykonuję każdemu pacjentowi USG ortopedyczne w ramach konsultacji. Pacjent nie musi szukać pracowni USG w celu wykonania badania.Dodatkowo dzięki USG jestem w stanie precyzyjnie wykonać iniekcje wykonywane w gabinecie.

Operacyjne leczenie przez NFZ i w warunkach komercyjnych

Oferuję moim Pacjentom możliwość leczenia operacyjnego zarówno w szpitalach w ramach kontraktu NFZ jak i w warunkach komercyjnych Szpitala Prywatnego Ortho Sport Clinic.

Doskonały kontakt z lekarzem prowadzącym.

Każdy Pacjent zakwalifikowany do leczenia operacyjnego otrzymuje adres e-mail oraz nr telefonu, dzięki czemu w okresie okołooperacyjnym może zwrócić się zapytaniem dot. jego obecnego stanu zdrowia bezpośrednio do mnie, co pozwalana na rozwianie wszelkich wątpliwości.

Ból kręgosłupa - skuteczne małoinwazyjne leczenie bólu kręgosłupa

 

Proponuję metodę leczenia małoinwazyjnego zarówno  ostrego jak i przewlekłego bólu kręgosłupa. Cechuję ją bezpieczeństwo oraz szybki efekt nawet dla Pacjentów obciążonych chorobami przewlekłymi.

 

 

Doskonały kontakt na linii pacjent - lekarz - fizjoterapeuta

Współpraca bezpośrednia fizjoterapeuta-lekarz-pacjent przez cały okres leczenia

 

Nowoczesna fizjoterapia, stała współpraca na linii lekarz - Pacjent - doświadczony fizjoterapeuta przez cały okres leczenia gwarantuje pacjentowi bezpieczną i szybką rekonwalescencję oraz stałe monitorowanie progresu leczenia. Dodatkowym atutem jest aplikacja na telefon - więcej o samej aplikacji w Blogu.

Dostępność odpowiednich ortez na miejscu -

W przypadku konieczności zaopatrzenia w ortezę posiadam uprawnienia aby wystawić refundację, która obniża koszt ortezy oraz zaopatrzyć pacjenta na miejscu w gabinecie dzięki współpracy z firmą zajmującą się profesjonalnie zaopatrzeniem medycznym. Zarówno pacjent w gabinecie jak i po operacji nie musi szukać odpowiedniej ortezy oraz miejsca zaopatrzenia.

Efektywne, małoinwazyjne leczenie zachowawcze oraz biologiczno-regeneracyjne

Wśród proponowanych metod leczenia - małoinwazyjne metody ortobiologii regeneracyjnej jak PRP, terapia komórkami macierzystymi oraz małoinwazyjne metody zachowawcze dla pacjentów z zaawansowaną chorobą zwyrodnieniową: takie jak płynna endoproteza, kriolezja nerwów.

Informacje o mnie znajdziesz też na:

Włocławek - Gabinety "Wita"

ul. Kaliska 98
87-800 Włocławek
tel: 42 236 33 63

tel. czynny pn-pt g. 12-19

Wejście od strony podwórka
lodz@orthosportclinic.pl

 

Łódź - Atlas Arena

ul. Bandurskiego 7
94-020 Łódź
tel: 42 236 33 63

tel. czynny pn-pt g. 12-19

Poziom -1, Wejście 6

Ortho Sport Clinic
lodz@orthosportclinic.pl