Umów się na konsultację

  • Bogate doświadczenie: jako sprawdzony ortopeda od barku Łódź, pomogłem już wielu pacjentom w przywróceniu sprawności.

  • Nowoczesne metody leczenia: wykorzystuję zaawansowane technologie i najnowsze metody leczenia, aby szybko złagodzić ból i przywrócić funkcje stawu: terapię PRP (osoczem bogatopłytkowym), artroskopię barku czy protezoplastykę barku.

  • Wszechstronny zakres usług: wśród nich znajdują się ortopeda USG Łódź, endoprotezy Łódź, leczenie bólu kręgosłupa Łódź, rekonstrukcja ACL, artroskopia kolana.

Leczenie bólu barku Łódź – daj sobie pomóc

Prowadzona przeze mnie konsultacja ortopedyczna Łódź umożliwi mi ocenę Twojego stanu zdrowia. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają na postawienie właściwej diagnozy i opracowanie planu dalszego leczenia, które będzie najskuteczniejsze w danym przypadku. Zapewnię Ci kompleksową opiekę, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Zadbam o Twój komfort i pomogę Ci wrócić do zdrowia. 

Wybierając moje usługi, decydujesz się na zdrowy, aktywny styl życia bez bólu! Umów się na konsultację i dowiedz się, co jako doświadczony ortopeda Łódź mogę dla Ciebie zrobić.

Potrzebny Ci dobry ortopeda od barku Łódź? Jesteś we właściwym miejscu. Oferuję skuteczne leczenie bólu barku, zapewniając trwałe efekty i ulgę od bólu. Dzięki temu możesz szybko powrócić do normalnej aktywności bez dyskomfortu.

Ortopeda od barku – specjalistyczne wsparcie

Oferuję leczenie bólu barku Łódź w moim gabinecie. Niezależnie od stopnia skomplikowania przypadku, postaram się zrobić wszystko, aby przywrócić Cię do sprawności. W swojej pracy łączę najnowsze metody leczenia z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Co mnie wyróżnia?

 

Ortopeda od barku Łódź

Informacje o mnie znajdziesz też na:

Włocławek - Gabinety "Wita"

ul. Kaliska 98
87-800 Włocławek
tel: 42 236 33 63

tel. czynny pn-pt g. 12-19

Wejście od strony podwórka
lodz@orthosportclinic.pl

 

Łódź - Atlas Arena

ul. Bandurskiego 7
94-020 Łódź
tel: 42 236 33 63

tel. czynny pn-pt g. 12-19

Poziom -1, Wejście 6

Ortho Sport Clinic
lodz@orthosportclinic.pl